Türkiye'nin en açıklayıcı ve kaliteli Notebook yedek parça web sitesidir.

revizyon organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberiEvet revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi yarışması büyük bir hızlı devam ediyor.Şuan lidere en yakın olarak ikinci sıradaki yerimizi koruyoruz.Açtığımız 4 blogdan birisi sanırım google'ye ter düştü ve şuan son sayfalarda yer alırken sonradan açtığım blog 12. sıraya gelmiş bulunkatdam bunun yanı sıra en başlarda açtığım diğer bir blog ise sekizinci sırada hedef tabiiki bu üç siteyide ilk ona sokmak ama öyle kolay değil.


revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi kelimesinin yanı sıra bunun yanı sıra birde alt kelimeleri var.Bunlarıda buraya yazacak olur isem eğer revizyon kelimesinde ilk sayfada ve beşinci sırada yer alıyoruz.Paragrafı ve yazıyı uzun tutmak açısından her alt kelimeyi ayrı bir paragrafta anlatacağım ve yorum yapacağım.Revizyon kelimesinde şuan itibariyle beşinci sırada olmamız ufak birşey değildir.Aranma hacmi ise yüksektir.revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi sitesi olarak bunun üstesinden gelecek ve ilk yada ikinci sıraya oturacağımıza şüphemiz yoktur.


revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi aramasına şimdi bir bakacak olur isek gözüme ilk çarpan kelime matbaacılık kelimesi oluyor.Bu kelimede ise şuan ikinci sayfada yer alıyoruz ve bir çok kurumsal siteyi geride bıraktığımızı görüyoruz.Bu şekilde devam eder isek sanırım ilk sayfaya çıkacağız ve hit alacağız.Neyse matbaacılık kelimesinede baktıktan sonra şuan aklıma gelen ve çok önemli bir yarışma kelimesi var.


Brnckvvtmkttrhaberi evet kelimemiz bu, bu kelime üzerine şimdiye kadar 200 olarak düşündüğüm site açıldı.Bunun .com gibi bir çok uzantısıda alındı ama kimse bizim gibi ikinci sıraya oturamadı.Şaka bir yana ikinci sıradayız düşme yada çıkma ihtimalimiz oldukça yüksek.Ama umarım düşmeyiz ve yükseliriz.Revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi site olarak hedeflerimiz bu doğrultudadır.


revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberiAlt kelimelerden söz ettik etmesine ya şimdi sırada başka bir kelime var onun adı organize matbaacılık bu kelimede revizyon.com.tr'yi geride bırakarak üçüncü sırada yer alıyoruz.Önümüzde sadece iki site var ki onlarıda geçmemiz içten bile değil.Gerçeriz geçmesine ya çok çalışmak gerekiyor ne demiş atalarımız "revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi yarışmasına girersen çok çalış" evet arkadaşlar bugünlükte bu kadar yeter mi ? Bence fazla bile yazdık şimdi çıkma zamanı hadi kalın sağlıcakla.

revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi
revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi seo yarışması tüm hızıyla sürüyor, ve biz ikincilik koltuğunda paşalar gibi oturuyoruz.Sonucu herkesten çok merak ettiğimi sanırım dile getirmeme gerek yok.Bu yarışmanın bizim için önemi dile getiremeyeceğim kadar demeyelimde önemi büyük diyelim.Bu arada bu akşam Galatasaray maçı var şuan aklıma geldi bende organize matbaacılık gibi bir şekilde yazdım.


revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi aramasından umarım sıralamayı takip ediyorsunuzdur.Ki bi durmadan kontrol ediyoruz ve sonucu dört gözle bekliyoruz.Bu arada size ufak bir japon bilgisi vereyim vereyim değilmi kardeş ? Japonlar gece saat 11'e kadar çalışırlarmış hatta bazen eve gitmeyi erinirmişler bu yüzden ofiste yatarlarmış.Ya görüyormusunuz revizyon gibi yükseklerde olan japonların neden bu kadar geliştiklerini.


revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi

yarışmasıyle alakası olmasada size bir kaç japonlar hakkında bilgi vermek istiyorum.Kusura bakmayın ama bu bilgiler güzel bilgiler.Japonyada okulların yaz tatili süresi 40 günmüş ve çocuklar yaz tatilinde bile okula geliyorlarmış.Ayrıca başka bir yere gitmek için mutlaka izin istiyorlarmış.Bunun yanı sıra okuma oranı %100 müş ve dünyanın en çok satan gazetesi bu ülkendenmiş.Tam tamına 13 milyon.Görüyorsunuzya neden bu kadar gelişmişler.


revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi sitesinde sadece revizyon,organize matbaacılık yada brnckvvtmllttrhaberi bilgileri vermiyorum.Bu bilgileri internettende araştırmıyorum bildiklerimi paylaşıyorum örneğin şimdi bir tane daha aklıma geldi hemen paylaşayım.Japonyada bir metrekarelik arsa yaklaşık 12 bin dolarmış aklımda yanlış kalmadıysa böyle.


revizyon ile organize matbacılık brnckvvtmllttrhaberiYani sizi temin edebilirimki bizde o kadar okusak,çalışsak bizde onlar kadar ilerleriz.Unutmayın ki bundan 50 yıl önce amerika avrupadan bilgi almak için oralara hücum eden revizyonlar bugün dünyanın teknoloji merkezi haline bu şekilde geldiler.http://brnckvvtmllttrhaberirevizyon.blogspot.com sitesi ne derse o olur ve doğrudur demiş atalarımız.

Ayrıca bilgi vermekte sınır tanımayan sitemizde bir kaç ufak bilgi daha verelim.Sitenin alexa rankı 2.000k oldu ve pr değeri 0, şuan google sıralamasında ikinci olan sitemiz revizyon seo yarışmaında ikinci sırada yer almaktadır.Ve buradaki yazımızdaki hefeimizi sürdürmekte kararlıyız.organize matbaacılık herkese iyi günler dilerim ayrıca google'dende isteğim var birincilik.